Türk Biyofizik Derneği

TBD
Türk Biyofizik Derneği
Turkish Biophysics Association

Seminer serisi.Youtube kanalı.Duyuru no:2024/23 (20.05.2024)

Sayın Biyofizik Derneği Üyeleri,

Derneğimiz bünyesinde faaliyet gösteren Youtube kanalımızın içeriğini ve linkini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Youtube kanalımız, 2023 yılından itibaren düzenlenen tüm seminerlerin kayıtlarını barındırmaktadır. Kanalımız aracılığla derneğimizin düzenlediği seminer kayıtlarına kolayca ulaşabileceksiniz ve bu sayede, katılamadığınız seminerleri takip etme ya da yeniden dinleme imkanına sahip olabileceksiniz. Şu an için kanalımızdaki içerikler seminer serilerimizden oluşmaktadır, ancak içeriklerimiz düzenli olarak güncellenecektir.
Ayrıca, üyelerimizin kendi bilimsel çalışmalarını paylaşmak istemeleri halinde, kanalımızda bunları da sunma imkanımız olacaktır. Kendi sunumlarınız hakkında bilgi vermek isterseniz, derneğimizin kanalında paylaşmaktan memnuniyet duyacağız. Bu sayede, üyelerimizin tüm çalışmaları aynı platformda bir araya toplanarak ortak bir bilgi havuzu oluşturulacaktır.
Biyofizik alanında ilerlemek ve bilgi paylaşımımızı artırmak için Youtube kanalımızı takip etmenizi ve değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Aşağıda kanalımızın linkini bulabilirsiniz:Web sayfamızın sağ üst kısmında youtube kanalının simgesi yerleştirilmiştir.
https://www.youtube.com/channel/UCHjNn6R8aagThwIbuHadV3A

Saygılarımla,

TBD YK adına,
Prof. Dr. Aslı AYKAÇ
Genel Sekreter