Türk Biyofizik Derneği

TBD
Türk Biyofizik Derneği
Turkish Biophysics Association

Dr. Öğr. Üyesi Güven Akçay’ın “Nörolojik Hastalıklarda Nöromodülasyonun Yeri ve tDCS Tedavisi”konu başlıklı semineri.Duyuru no:2024/7

Türk Biyofizik Derneği’nin Sayın Üyeleri,

Sizleri, 18 Mar 2024 Pazartesi, saat 20:00’da gerçekleşecek olan önemli bir seminere davet etmekten mutluluk duyuyoruz. “Nörolojik Hastalıklarda Nöromodülasyonun Yeri ve tDCS Tedavisi” başlığı altında, Dr. Öğr. Üyesi Güven Akçay tarafından sunulacak olan bu seminer, bilimsel ve akademik alanda önemli bir konuya odaklanacaktır: Seminerin ana konusu olan nöromodülasyon, nörolojik hastalıkların tedavisindeki rolüyle ilgili yeni gelişmeleri ve tDCS (Transkraniyal Doğru Akım Stimülasyonu) tedavisinin etkinliğini ele alacaktır. Bu seminerde, nörolojik hastalıkların tedavisinde nöromodülasyonun önemi, tDCS tedavisinin mekanizmaları ve etkileri, son araştırmalar ve gelecekteki potansiyel uygulamalar hakkında geniş bir bilgi paylaşımı yapılacaktır. Seminer, katılımcıların bilgi düzeyini artırmak, yeni araştırma alanlarına ilham vermek ve nörolojik hastalıkların tedavisindeki yenilikçi yaklaşımları keşfetmek için değerli bir fırsat sunacaktır.
Biyofizik Derneği’nin bilimsel etkinlikler serisi kapsamında düzenlenen seminerimize, siz değerli üyelerimizin katılımı, bu etkinliğin başarısı ve bilimsel topluluğumuzun gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır.
Katılımınızı bekler, saygılarımızı sunarız.

TBD Yönetim Kurulu adına
Genel Sekreter
Prof. Dr. Aslı AYKAÇ

https://zoom.us/j/92610748737?pwd=MzRZT09tdUJ0TFd4WjQwMWtaUDdXQT09
Toplantı Kimliği: 926 1074 8737
Parola: 116914