Türk Biyofizik Derneği

TBD
Türk Biyofizik Derneği
Turkish Biophysics Association

Mail adresleri ve 4. Genç Biyofizikçiler Toplantısı.Duyuru no:2024/4

Türk Biyofizik Derneği Değerli Üyeleri,

Sizlerle Türk Biyofizik Derneği’nin resmi e-posta adreslerini ve 9-10 Mayıs 2024 tarihlerinde Portekiz’in Covilhã şehrinde gerçekleşecek olan 4. Genç Biyofizikçiler Toplantısı – Biyofizik Festivali paylaşmak için bu iletiyi göndermiş bulunmaktayım.

Derneğimizin resmi e-posta adresleri turkbiyofizikdernegi087@gmail.com ve baskan@turkbiyofizikdernegi.org olarak belirlenmiştir. Sizlere önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz: İlk e-postayı aldığınızda, bu e-postalar spam klasörüne düşebilir. Gelen kutunuzda görüntülemek için, lütfen bu e-postayı “spam değil” olarak işaretleyiniz. Bu şekilde, gelecek olan tüm e-postaları düzgün bir şekilde iletişim kutunuzda görebilirsiniz. Bu hatırlatmayı yapmamızın sebebi, derneğimizin iletişim kanallarının düzgün çalışması böylece sizlerin önemli bilgiler, duyurular ve etkinlik davetleri gibi konuları içeren e-postaları kaçırmamanızı sağlamaktır.

4. Genç Biyofizikçiler Toplantısı – Biyofizik Festivali ile ilgili duyuruya derneğimizin resmi web sayfasından (https://turkbiyofizikdernegi.org/kongre-ve-bilimsel-etkinlikler/) ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Türk Biyofizik Derneği Genel Sekreteri

Prof. Dr. Aslı Aykaç